Profesjonalna naprawa skrzyń biegów – samochody ciężarowe

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Profesjonalna naprawa skrzyń biegów – samochody ciężarowe

Auta ciężarowe to jedne z najbardziej eksploatowanych pojazdów. Trudne warunki pracy i duże przebiegi sprawiają, że usterka może pojawić się w najmniej spodziewanym momencie. Wtedy trzeba działać szybko, bo każdy dzień naprawy sprawia, że ciężarówka nie pracuje, a Ty tracisz pieniądze.

Jednymi z najtrudniejszych do naprawy uszkodzeń są te dotyczące przekładni. Jeżeli chcesz, aby naprawa skrzyni biegów w tirze przebiegła w ekspresowym tempie, wezwij mobilny serwis ciężarówek z Lublina.

Nowoczesny sprzęt diagnostyczny i szybka naprawa skrzyń biegów TIR-ów

To, co nas wyróżnia, to szybki czas realizacji oraz profesjonalna naprawa skrzyni biegów. Ciężarowe pojazdy mają o wiele bardziej skomplikowaną budowę przekładni niż osobowe. Dlatego do diagnostyki wykorzystujemy nowoczesne komputery wyposażone w markowe oprogramowanie.

Naprawa skrzyni biegów samochodów ciężarowych realizowana jest także w miejscu postoju pojazdu. Wystarczy, że zadzwonisz po mobilną pomoc drogową, a zespół mechaników ze sprzętem zjawi się nawet w nocy. Nasze telefony są czynne całodobowo 7 dni w tygodniu.

Naprawa skrzyń biegów samochodów ciężarowych nie zawsze wiąże się z dużym wydatkiem

Naszym celem jest jak najszybsza pomoc i usunięcie usterki. Dobry mechanik szybko oceni, czego będzie wymagała naprawa skrzyni biegów w tirze. Uszkodzenie nie zawsze jest poważne. Najpierw sprawdzamy najbardziej oczywiste rozwiązania. Przekładnia nie musi wymagać kompleksowej regeneracji. Czasami wystarczy jedynie wymienić i sprawdzić:

Naprawa skrzyń biegów MAN i DAF

Dobrze wiemy, że naprawa skrzyń biegów DAF i MAN musi być wykonana skrupulatnie i dokładnie. Te europejskie marki samochodowe przez wielu uważane są za niezniszczalne – pod warunkiem, że są odpowiednio serwisowane.

Nie ograniczamy się jednak do tych dwóch marek. Nasi mechanicy mają doświadczenie w naprawie skrzyń biegów samochodów ciężarowych każdej firmy.

Życie kierowcy ciężarówki

Jak wygląda życie kierowcy ciężarówki w transporcie krajowym? Jak wygląda praca kierowcy ciężarówki? Praca za kółkiem ciężarówki jest marzeniem wielu młodych osób. Z podziwem patrzą

Read more
Ciężarówka awaria

Awarie na drodze to nic dobrego w życiu kierowcy dużego pojazdu TIR. Wielokołowy pojazd transportujący różne towary, pokonujący wiele kilomentrów w kraju i poza powinien

Read more